Galeria Business Club Szczecin

XVIII Gala Biznesu – Uroczystość20200419193615
XVIII Gala Biznesu – Powitanie20200419192943
Spotkanie z kandydatami do Senatu 201520200317142800
XV Gala Biznesu – 25-lecie BCS20200417142454
XIV Gala Biznesu20200417142141
XIII Gala Biznesu20200417141956
Wigilia Klubowa20200417141658
Wigilia BCS 201620200417141418
Wigilia BCS 201520200417141226
Salon Morski 2017 – wycieczkowce w Szczecinie20200417141059
Raut Europejski 201920200417140926
Raut Europejski 201820200417140652
Raut Europejski 201720200417140318
Raut Europejski 220200417140040
Raut Europejski20200417134737
Panel dyskusyjny BC podczas Kongresu Morskiego20200417134228
Klubowy Bal Karnawałowy i wręczenie Nagród Gospodarczych BC20200417133348
Jajeczko klubowe20200417131459
Gala Biznesu i Bal Klubowy – w dowód uznania20200417131008
Gala Biznesu i Bal Klubowy – Park Hotel20200417130415
Gala Biznesu i Bal Klubowy – zabawa na 10220200417122846
Gala Biznesu i Bal Klubowy20200417115231
Debata wyborcza – Gospodarka Morska w Regionie Zachodniopomorskim20200417010457
gala biznesu20200417003245