Komunikat

Szanowni Państwo, Drodzy Członkowie,

Aktualna sytuacja w Europie i w naszym kraju, powoduje potrzebę dostosowania się do warunków i zarządzonych procedur. Dlatego też, kierując się Państwa bezpieczeństwem zawieszamy aktywność BCS związaną z zaplanowanymi wydarzeniami w miesiącu marcu.

Nie odbędzie się spotkanie w ramach nowego cyklu „TWOJE ZDROWIE” oraz „Salon Morski”. Wierzymy, że nie będą zagrożone nasze tradycyjne wydarzenia „JAJECZKO KLUBOWE”, które planowane jest w dniu 9 kwietnia br. o godzinie 19:00 oraz „RAUT Europejski” w terminie 4 maja br. Będziemy informować Państwa.

Obecnie nasza aktywność klubowa skupiać się będzie na:

  • pracach remontowych – wykonanie prac malarskich w pomieszczeniach,
  • kontynuacji prac nad nową stroną internetową www.bc.szczecin.p
  • udostępnieniu nowego systemu SORGA.PL i sprzężenie go z naszą stroną internetową oraz księgowością. System sorga bcs.sorga.pl umożliwi Państwu aktualizację swojego profilu firmowego, pozwoli na dodawanie informacji o firmie/produktach oraz aktywnościach w social mediach, które będą wyświetlane na stronie BCS. Ponadto, dopisywanie adresów mailowych w tym firmowych aby większa ilość osób / pracowników wiedziała o planowanych spotkaniach i wydarzeniach w BCS
  • organizacji DNI OTWARTYCH w BCS (czwartki). Celem jest uświadomienie naszym członkom, że mogą korzystać z klubu w tygodniu wraz ze znajomymi. Stół bilardowy, wspólne oglądanie koncertów czy wydarzeń sportowych na dużym ekranie czy też spotkanie w celu poznania nowych osób.

 

Oczywiście jesteśmy do Państwa dyspozycji, działalność codzienna jest kontynuowana. Życzymy Państwu bezpiecznego i spokojnego przebrnięcia przez panującą sytuację

Z wyrazami szacunku,
Bogumił Rogowski
Prezydent Kapituły

13 marca 20200