Zaproszenie na program „PRZEDSIĘBIORCY I ARTYŚCI DLA REGIONU”

Przedświąteczna Wigilia w Business Club Szczecin to prawie 30 letnia tradycja. W spotkaniach poza przedsiębiorcami uczestniczą również zaproszeni goście, artyści, konsulowie honorowi, samorządowcy oraz naukowcy.

W tym roku, niestety nie będzie jak zawsze. Business Club Szczecin w porozumieniu z Dyrektorem Teatru Polskiego w Szczecinie Adamem Opatowiczem organizuje wydarzenie online pod nazwą „Przedsiębiorcy i Artyści dla Regionu”.

Celem tego przedsięwzięcia jest, wniesienie uśmiechu i radości na zbliżające się święta. Zarówno biznes jak i kulturę pandemia COVID-19 mocno doświadczyła, stąd połączenie sił    i wspólny PREZENT dla wszystkich, którym będzie materiał video z jubileuszowych XXtych „Urodzin Czarnego Kota Rudego” z roku 2017, poprzedzony życzeniami od Pana Marszałka T. Grodzkiego, Pana Marszałka O. Geblewicza, Pani Profesor A. Zelek, Pana Profesora D. Zarzeckiego i oczywiście artystów.

Materiał będzie bezpłatny i będzie dostępny przez całe święta stąd zapraszamy na dużą dawkę humoru.

Emisja wydarzenia poprzez kanał YouTube BCS i Teatru nastąpi przed świętami 21 grudnia o godz. 20:00 i stąd prośba o wsparcie medialne inicjatywy i udostepnienie swoich narzędzi do rozpropagowania informacji i linków do nagrania. Dodam, że to jedyna okazja aby zobaczyć materiał z „Urodzin Czarnego Kota Rudego”, nigdy wcześniej nie był emitowany.

POMYSŁODAWCY I ORGANIZATORZY:
Business Club Szczecin – www.bc.szczecin.pl
Teatr Polski w Szczecinie – www.teatrpolski.eu

PARTNERZY i WSPÓŁORGANIATORZY:
Województwo Zachodniopomorskie – www.wzp.pl
Szczecińska Energetyka Cieplna sp. z o.o. – www.sec.com.pl

PATRONI MEDIALNI:
Portal WSZCZECINIE.PL – www.wszczecinie.pl
Radio SUPER.FM – www.super.fm
PRESTIŻ magazyn szczeciński – www.prestizszczecin.pl

ZAPRASZAMY,

Bogumił Rogowski, Prezydent Kapituły BCS
Adam Opatowicz, Dyrektor Teatru Polskiego w Szczecinie

21 grudnia 20200