Zapraszamy na spotkanie z dr hab. n. med. Magdą Wiśniewską
Dodano:

19.01.2023

Zapraszamy na kolejną edycję z cyklu spotkań z wybitnymi reprezentantami zawodów medycznych.

Dla przypomnienia, są to profesorowie, doktorzy nauk medycznych cieszący się uznaniem pacjentów i szacunkiem środowiska.

Przedsiębiorcy to najogólniej ta grupa społeczeństwa najsłabiej sobie radząca z dbaniem o zdrowie. Spotkanie te mają tą sytuację poprawić. Będzie mowa o profilaktyce jak i wcześnie wysyłanych sygnałach przez nasz organizm.

Najbliższe spotkanie odbędzie się w siedzibie BCS w dniu 31 stycznia (wtorek) o godz. 18:00 a naszym gościem będzie:

dr hab. n. med. Magda Agnieszka Wiśniewska

Internista, Nefrolog, Diabetolog, która jest absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej, od ponad 20 lat związana zawodowo i dydaktycznie z Kliniką Nefrologii, Transplantologii i Chorób Wewnętrznych PUM. Pracę doktorską obroniła w 2004 r. Specjalizację z chorób wewnętrznych uzyskała w 2007 roku, z nefrologii – w 2010 roku, z diabetologii – w 2014 r. i z transplantologii klinicznej – w 2017 roku. Prowadzi konsultacje i leczenie w dziedzinie chorób wewnętrznych, nefrologii i diabetologii oraz transplantologii klinicznej. Specjalizuję się w leczeniu nerkowych powikłań w cukrzycy i nadciśnieniu tętniczym, zespołu metabolicznego, chorób kłębuszków nerkowych oraz kamicy nerkowej i infekcji układu moczowego. Szczególnym zainteresowaniem darzy prowadzenie cukrzycy ciążowej i leczenie pacjentów z cukrzycą typu 2.

Prosimy o potwierdzenie przybycia wysyłając maila na adres kontakt@bc.szczecin.pl  Mile widziane osoby towarzyszące oraz współmałżonkowie.