"W co gramy i dlaczego gramy? Sztuka budowania dobrych relacji"

23.05.2024 o 17:30 - 21:30

Business Club Szczecin

"W co gramy i dlaczego gramy? Sztuka budowania dobrych relacji"

Zapraszamy Państwa 23 maja br. o godzinie 17:30 do Business Clubu Szczecin na fantastyczne wydarzenie. 

Będzie to wykład Pani Elżbiety Stelmach pod tytułem "W co gramy i dlaczego gramy?-sztuka budowania dobrych relacji" połączony z wernisażem malarstwa Pani Agaty Anny Drapały oraz Pana Pawła Kosmala.

Elżbieta Stelmach 

Praktyk Analizy Transakcyjnej I Certyfikowany Trener narzędzia FRIS® I Trener biznesu I Coach kariery i Coach kryzysowy I Certyfikowany trener narzędzia Super-Skills I Konsultant narzędzia FACET5 I twórca Centrum Szkoleniowo-Rozwojowego Sapientia, które prowadzi od 1996r. Posiada 16 – letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami i organizacjami w oświacie (dyrektor szkoły) oraz w branży turystycznej. Od ponad 20 lat prowadzi własną działalność gospodarczą, w tym szkoleniową.
Współpracuje z firmami z branż: IT, usługowych, produkcyjnych, handlowych, tworząc programy rozwojowe, budując strategie rozwoju pracowników i menedżerów, oraz kompetencje społeczne. Wśród jej klientów są również jednostki administracji publicznej, sądy, uczelnie oraz placówki oświatowe. We współpracy z kadrą zarządzającą oraz przedstawicielami działów HR projektuje i prowadzi procesy rozwojowe oparte o diagnozę potrzeb oraz stałą ewaluację. Buduje strategie rozwoju zespołów, menedżerów i pracowników. Szkoli z zakresu: efektywnej komunikacji, negocjacji, gier psychologicznych i gier władzy, autoprezentacji i wystąpień publicznych, budowania i zarządzania zespołem, przywództwa, stresu i wypalenia zawodowego, efektywności osobistej i biznesowej. Prowadzi sesje mentoringowo-coachingowe dla kadry zarządzającej oraz menedżerów. Współpracuje z firmami z branż: IT, e-commerce, usługowej, produkcyjnej, handlowej. Wśród jej klientów są również jednostki administracji publicznej, sądy oraz placówki oświatowe. Jest też wykładowcą i opiekunem merytorycznym na studiach podyplomowych, m.in. Uniwersytet Merito WSB, US, ALK MBA. Absolwentka Szkoły Analizy Transakcyjnej oraz „Education via Autonomy”; Akademii Coachingu Kryzysowego; Studiów Podyplomowych „Coaching” na WSB w Poznaniu, „Psychologicznego Doradztwa Zawodowego i Personalnego” i „Psychologii w zarządzaniu” na UAM, „Socjoterapii i profilaktyka uzależnień”. Wiosną 2023, nakładem wydawnictwa Wolters Kluwer Polska, ukazała się książka, którą napisała wspólnie z Moniką Dawid-Sawicką - pozwalająca w praktyczny sposób wykorzystywać wiedzę z obszaru Analizy Transakcyjnej – „13 wzorców dobrej komunikacji i relacji. Analiza transakcyjna w praktyce”

https://fris.pl/trenerzy/elzbieta-stelmach
https://www.linkedin.com/in/elzbietastelmach/


Agata Anna Drapała „Emocji wyrazy 2017-2024”

Artystka ze sztuką jest związana już od dziecka, ale dopiero od kilku lat pokazuje to co, tworzy światu. Ma na koncie już kilka wernisaży i wystaw.
To artystka z duszą i wielkim sercem. Na co dzień zajmuje się zarządzaniem zasobami ludzkimi, ale po pracy jej pasją jest malarstwo. Maluje przede wszystkim suchymi pastelami, kredką olejną, farbami akrylowymi i używa do tego zazwyczaj swoich palców, nie pędzli, a bohaterami jej prac są głównie emocje wyrażone we współczesnym i zachwycającym oryginalnie stylu.

- Do stworzenia ostatnich prac zainspirowały mnie codzienne czynności i niecodzienne podróże, podczas których z zaciekawieniem obserwuję otaczający mnie świat. Gdzieś pomiędzy biegiem po ulicach Warszawy, a spacerem nad ukochanym jeziorem Miedwie, łapię chwile by inspirować się tym czego doświadczam i uchwycić to potem w moim obrazie. Najbardziej pasjonuje mnie ludzka natura i wyrażane przez człowieka emocje, stany, manifestacje w różnych kulturach i miejscach na świecie. Od kilku lat, na wystawach, kontynuuję motyw emocji w moich pracach i im więcej poznaję i maluję, tym bardziej widzę, że ten temat jest nie do wyczerpania IG: @agataannadrapala

𝐖𝐢𝐞𝐥𝐨𝐬́𝐰𝐢𝐚𝐭 𝐏𝐢𝐨𝐭𝐫𝐚 𝐊𝐨𝐬𝐦𝐚𝐥𝐚

Piotr Kosmal to uznany stargardzki artysta. W swojej twórczości zajmuje się malarstwem, rysunkiem, grafiką warsztatową i komputerową. Na swoim koncie ma wiele wystaw zbiorowych i indywidualnych w kraju za granicą. Laureat nagrody Rafał Zając - prezydent Stargardu Stargard - pod szczęśliwą gwiazdą dla Twórców Kultury. Kurator Galerii 108 Stargardzkie Centrum Kultury.
Moim pierwszym zapamiętanym obrazem, jaki namalowałem, był czarny bocian. Miałem sześć lat. Pamiętam zdziwienie pani przedszkolanki z powodu koloru ptaka. Do dziś nie wiem, czy nie wiedziała o istnieniu takich bocianów, czy też martwiła się o mój stan emocjonalny - wspomina artysta. Wyryta w tynku na filarze piwnicznym twarz Chrystusa towarzyszyła mi przez całe przedszkolne dzieciństwo, pozostawiając niezapomniany ślad w mojej psychice… Moje malarstwo jest sumą (…) przeżyć, snów, marzeń, fascynacji i kontaktów z nieznanym tkwiącym we mnie (lub poza mną). Trudno jest stwierdzić czy te światy są światami obiektywnymi, czy tylko wytworem moich fantazji, ważne, że istnieją w moich obrazach - mówi Piotr Kosmal.


Bardzo prosimy Państwa o potwierdzenie przybycia do dnia 20.05 tradycyjnie na naszego maila mba@absolwencimba.pl  


Adres wydarzenia: plac Stefana Batorego 4, 70-207 Szczecin