#Szczecin Biznes & HR

22.05.2024 o 08:30 - 17:00

Hotel COURTYARD by MARRIOTT

#Szczecin Biznes & HR

Drodzy Przedsiębiorcy!

Koleżanki i koledzy, jest mi niezmiernie miło poinformować iż 22 maja odbędzie się ciekawa konferencja  Szczecin Biznes & HR organizowana przez  LSJ HR Group. Dr Robert Gwiazdowski, Dr Maciej Kawecki, Dr Paweł Fortuna - to nazwiska prelegentów których nie trzeba przedstawiać.

" Nasza ambicja jest prosta: chcemy tworzyć wydarzenie, które sprawi, że szczeciński świat biznesu będzie mieć dostęp jednego dnia i w jednym miejscu, do wiedzy ekspertów, których nie powstydziłyby się największe konferencje w Polsce.

Założenie naszego projektu to dyskusja o trendach na rynku pracy, rozmowa o tym, jak tworzyć przyjazną firmę, która będzie przyciągać i zatrzymywać talenty. Rozmawiamy jednak także o sytuacji poszczególnych sektorów gospodarki i odnajdywaniu się w sytuacjach biznesowych, które przecież nie zawsze są proste. Szczecin Biznes & HR to spotkania inspirujące, dające szansę na zdobycie wiedzy, którą można wdrażać w Waszych przedsiębiorstwach

Każdy, kto zna nasze wydarzenie, wie, że to również idealna strefa networkingu. Przedsiębiorcy poznają się, mówią o swoich biznesach, nawiązują cenne relacje, a także zawierają przyjaźnie, które niosą korzyści biznesowe, ale także takie zwyczajne, ludzkie, co nas niesamowicie cieszy" - mówi Katarzyna Opiekulska-Sozańska, dyrektor LSJ HR Group.

Konferencja odbędzie się 22 maja w hotelu Courtyard by Marriott w Szczecinie. Poniżej prezentujemy sylwetki prelegentów: 

 

Dr Maciej Kawecki

Popularyzator technologiczny, dziennikarz naukowy – powołany przez Komisję Europejską na funkcję Cyfrowego Ambasadora UE. Stawia na człowieka, który rozumie, że technologia to tylko i aż narzędzie, którym powinien pozytywnie zmieniać świat.

 

Zuzanna Skalska

Ekspert ds. strategicznych innowacji, partner założycielski 360Inspiration, współzałożyciel FutureS Thinking Group. Łączy ludzi i nieoczywistości. Prowokuje spekulatywne myślenie.

 

Dr Robert Gwiazdowski

Dr. hab. nauk prawnych, Profesor Uczelni Łazarskiego, adwokat, doradca podatkowy, oraz wieloletni Prezes Centrum i. Adama Smitha. Autor wielu książek w tym ostatniej z 2023 roku „(Nie)Praworządność”. Prowadzi również wideoblogi na Interii i w Kanale Zero.

 

 Tina Sobocińska

Założycielka HR4future. HR Director z ponad 20-letnim doświadczeniem (PwC, DHL, Schneider Electric, Sanofi Aventis). Pasjonatka i doradczyni HR. Liderka i uczestniczka networków.
Rewolucjonistka branży ludzko-relacyjnej.

 

Dr Paweł Fortuna

Psycholog i trener biznesu z 25-letnim doświadczeniem w pracy z liderami. Badacz i wykładowca (m.in. na ALK i SWPS). Autor i współautor kilkunastu książek, w tym współredaktor pierwszego w Polsce podręcznika akademickiego „Psychologia biznesu”.

 

Marek Zmysłowski

Przedsiębiorca, inwestor, autor bestsellerowej książki „Chasing Black Unicorns”, a z pochodzenia – koszalinianin. Obecnie tworzy i rozwija firmę Samana Group, która buduje prywatne miasto w Dominikanie.

 

Bartosz Kapczyński

Członek Zarządu i Dyrektor Sprzedaży Grupy LUX  MED. Absolwent Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie. Posiada także tytuł Master of Arts in Financial Services (MAFS) uzyskany w Bornemouth University w Wielkiej Brytanii.

 

Wydarzenie poprowadzi dziennikarka Beata Tadla.

Więcej informacji i rejestracja: https://biznes-hr.pl/

 

Dla członków Business Club Szczecin,  przewidziany jest rabat w wysokości 150 zł netto. Więcej info: ksidorowicz@lsj.pl, 519178269

Adres wydarzenia: Al. Niepodległości 60, Szczecin