#WARSZTATY: Logistyka 4.0 - Automatyzacja czynności w magazynie: Klucz do wzrostu efektywności Twojego  biznesu

26.10.2023 o 14:00 - 18:00

Business Club Szczecin

#WARSZTATY: Logistyka 4.0 - Automatyzacja czynności w magazynie: Klucz do wzrostu efektywności Twojego biznesu

Jeśli...
- konkurencja dostarcza zamówienia szybciej niż Ty...
- koszty logistyki stanowią coraz większy udział w Twoich przychodach...
- czujesz potrzebę optymalizacji procesów logistycznych, lecz nie wiesz, od czego zacząć...
- brakuje Ci miejsca w magazynie z powodu dynamicznego rozwoju...


...to czas na warsztaty: 


„Automatyzacja czynności w magazynie: Klucz do wzrostu efektywności Twojego biznesu”


Prowadzenie:
- Szymon Owsianowski - Ekspert SAP, Prezes OMM Business Technology, autor oprogramowania WMS - WMFlower, z 20 latami doświadczenia w logistyce magazynowej.
- Jerzy Szkwarek – Konsultant strategiczny, doświadczony menedżer, absolwent MBA, inwestor, inżynier, doktor nauk ekonomicznych specjalizujący się w logistyce.   


Podzielą się wiedzą o sprawdzonych metodach w obszarze organizacji procesów magazynowych oraz aktualnymi trendami w dziedzinie logistyki. Pokażą, jak poprawić konkurencyjność poprzez innowacje w magazynie.


Dla kogo jest ten Warsztat?
Przeznaczone dla przedsiębiorców prowadzących w swoich biznesach co najmniej jeden magazyn: dystrybucyjny towarów i wyrobów, magazyn obsługujący e-commerce, magazyn komponentów lub surowców jako zaplecze produkcji. Idealne dla osób odpowiedzialnych operacyjnie za dystrybucję, planowanie produkcji, spedycję, rozwój, optymalizację kosztów procesów i zarządzania zasobami. 


Dlaczego warto uczestniczyć?
1. Poznasz najnowocześniejsze rozwiązania IT w intralogistyce.
2. Dowiesz się, jak radzić sobie z rosnącymi wymaganiami rynku i kosztami logistyki.
3. Nauczysz się, jak minimalizować ryzyka związane z ograniczeniami w magazynie.


Dzięki warsztatom zyskasz pewność, jakie kroki podejmować w kwestii logistyki. Czy warto inwestować w IT, w intralogistykę? Czy warto... dowiedz się na naszych warsztatach!


www.omm.com.pl 
omm@omm.com.pl 
Business Technology sp. z o.o.
Al. Piastów 22, 71-064 Szczecin


Biogramy i fotki do informacji:

Szymon Owsianowski: 
to doświadczony informatyk, analityk biznesowy i konsultant specjalizujący się w dziedzinach sprzedaży, logistyki, produkcji i handlu detalicznego. Posiada bogatą wiedzę zdobytą na stanowiskach dyrektora IT i dyrektora logistyki oraz poprzez uczestnictwo w projektach wdrożeniowych dla dużych przedsiębiorstw, głównie z wykorzystaniem systemów SAP, ASSECO, RELAG, WMFlower. Specjalizuje się w implementacji systemów IT do sterowania przepływem w magazynach automatycznych, integracji systemu SAP z automatyką magazynową oraz w optymalizacji procesów logistycznych w firmach detalicznych i dystrybucyjnych. Jego głównym projektem jest wyprodukowanie na bazie doświadczeń zaawansowanego systemu WMS – WMFlower, który wielokrotnie został z powodzeniem wdrażany. Interesuje się zarządzaniem logistyką w przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych i dystrybucyjnych oraz modelowaniem i optymalizacją procesów biznesowych. Jego doświadczenie i wiedza zdobyta zarówno w praktyce, jak i na Uniwersytecie Szczecińskim, czynią go ekspertem i nauczycielem w dziedzinie narzędzi IT stosowanych w biznesie.

Jerzy Szkwarek:
Jerzy Szkwarek to nie tylko inwestor o wyjątkowym spojrzeniu na rynek, ale również konsultant strategiczny i menedżer najwyższego szczebla, którego praktyka i wiedza opierają się na wieloletnich doświadczeniach. Jako absolwent prestiżowego programu MBA, inżynier mechanik oraz doktor nauk ekonomicznych, dr inż. Jerzy Szkwarek łączy w sobie dogłębną wiedzę techniczną z intuicyjnym zrozumieniem dynamiki biznesowej. Specjalizuje się w logistyce i zarządzaniu operacyjnym, co czyni go ekspertem w dziedzinie optymalizacji i integracji procesów w wielokanałowych firmach handlowych, dystrybucyjnych oraz produkcyjnych. Jego umiejętności   w   zakresie   wykorzystania   nowoczesnych   narzędzi   IT   do   usprawnienia   procesów   są nieocenione dla każdej organizacji dążącej do osiągnięcia przewagi konkurencyjnej. Dr inż. Jerzy Szkwarek to osoba, której spostrzeżenia i doświadczenia mają ogromną wartość dla każdego, kto pragnie zrozumieć, jak nowoczesne technologie i innowacyjne strategie mogą kształtować współczesny krajobraz biznesowy.

Adres wydarzenia: plac Stefana Batorego 4, 70-207 Szczecin