SALON Morski - dostępne i planowane instrumenty wsparcia inwestycji
Dodano:

27.04.2023

Szanowni Państwo,

Z wielką przyjemnością zapraszamy do udziału w spotkaniu SALON Morski, które odbędzie się 11 maja o godz. 18:00 w siedzibie BCS

Celem spotkania jest omówienie dostępnych aktualnie i planowanych do uruchomienia w najbliższej przyszłości instrumentów wsparcia inwestycji, B+R+I (działalność badawcza, rozwojowa i innowacyjna) oraz zielonej transformacji. W trakcie spotkania omówimy dotacje i inne formy finansowane ze środków EU oraz krajowych. Szczególny nacisk położymy na instrumenty dostępne dla firm związanych z szeroko pojętą gospodarką morską.


Spotkanie będzie doskonałą okazją do wymiany poglądów z przedstawicielami biznesu morskiego oraz zapoznania się z planami jego dalszego rozwoju infrastrukturalnego. 

Przedyskutujemy również zbliżające się Międzynarodowe Targi Morskie i Konferencje – BALTEXPO, której odświeżona edycja jest otwarciem na branżę Offshore.


Oficjalne zaproszenie na spotkanie składa:

Prezydent Szczecina Piotr Krzystek, 

Prezydent BCS Bogumił Rogowski

Prezes Związku Miast i Gmin Morskich Alan Aleksandrowicz

Deloitte, Krzysztof Wojtowicz

Prezes MTG Andrzej Bojanowski.


Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w tym ważnym spotkaniu oraz prosimy o potwierdzenie udziału na adres mailowy kontakt@bc.szczecin.pl 


UWAGA!!

5 maja w godzinach wieczornych wprowadzony zostanie kolejny etap czasowej organizacji ruchu w związku z przebudową torowisk tramwajowych. Prosimy o uwględnienie tej sytuacji w dojeździe do BCS na najbliższe wydarzenia (8 maja - Raut Europejski i 11 maja - Salon Morski).

W ramach tej części wykonywane będą prace związane z przebudową układu drogowego i torowego:

·         na ul. Dworcowej na odcinku od skrzyżowania z ul. Nową do skrzyżowania z ul. Korzeniowskiego,

·         na ul. Nowej na odcinku od skrzyżowania z ul. Owocową do skrzyżowania z ul. Dworcową,

·         na ul. Świętego Ducha od skrzyżowania z ul. Dworcową do ul. Nowej.