Spotkanie z Natalią de Barbaro „CIENIE ŻYWYCH EMOCJI”
Dodano:

15.11.2023

Droga TY,


W Twoim wnętrzu zawsze toczy się rozmowa. Przysłuchaj się uważnie. 

Wdech…

Powietrze w płucach. Narodziny. Dni, tygodnie, lata. Tempo. Produktywność. Postęp. Sukces. Marzenia. Podróże. Nawyki. Rutyna.

Wydech…

Rozmowa jednej Ciebie i miliona żywych emocji. Emocji, którym nie raz stawiasz opór, przed którymi zamykasz drzwi w swoim domu, które próbujesz zignorować. Tym samym uciekasz od swojej osobistej interpretacji wydarzeń w życiu, unikasz własnych cieni, kochasz tylko najwspanialszą wersję siebie. Lecz prawdziwa miłość do siebie, to afirmacja wszystkich żywych emocji, obecnych w każdej z nas. 


Zapraszamy Ciebie na najważniejsze wydarzenie roku Business Woman Club Szczecin, gdzie scena stanie się otwartą przestrzenią dla kobiet, a żywe emocje zajmą na niej centralne miejsce.


Wystąpienie wraz z warsztatem Natalii de Barbaro pozwoli Tobie na interakcję ze swoimi emocjami.

Oryginalny performance połączony z muzyką instrumentalną będzie stanowić dodatkową atrakcję wieczoru. Foyer w Teatrze przekształci się w przestrzeń osobistych głosów, którą wypełni żywa muzyka z nutą regionalnych win.


Ponadto we współpracy z Akademią Sztuki w Szczecinie zabierzemy Cię w podróż po sztuce nowoczesnej, mówiącą głosem młodego pokolenia kobiet.


Dołącz do naszej przestrzeni żywych emocji 24 listopada 2023 roku o godzinie 17:00 w Teatrze Polskim w Szczecinie.


ZAPRASZAMY do zakupu biletu: https://www.biletomat.pl/bilety/zamowienie/cienie-zywych-emocji-szczecin-18705/?event=cienie-zywych-emocji-szczecin-18705&step=1 


Silniejsze razem

Anastazja i Anna