FOTORELACJA z XXII Gali Biznesu
Dodano:

07.01.2024

XXII Gala Biznesu oraz Nagrody Gospodarcze za rok 2023 za nami ...

Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz wręczył złote odznaki honorowe Gryfa Zachodniopomorskiego. 

Otrzymali je Henryk Leszczyński, prezes zarządu PKS Szczecin oraz Robert Kornecki z firmy SANPROBI.


Nagrody Gospodarcze Business Club Szczecin za rok 2023  trafiły na ręcę:

  • prezesa zarządu Karola Obiegłego z Grupy Cichy-Zasada, jako największej grupy dealerskiej w Polsce, która posiada 30 salonów sprzedaży w 9 polskich miastach. Nagroda przyznana został za najlepiej zarządzaną spółką prywatna w Polsce.
  • właścicieli PPHU Redan, Dariusza Daniłowicz oraz do dyrektora Rustama Gleznera. Firma Redan to producent okien , nowoczesnych systemów fasadowych, drzwi tarasowych, żaluzji i rolet oraz drzwi wejściowych. Dysponuje jednym z najnowocześniejszych parków maszynowych w Polsce. Swoje wyroby sprzedaje nie tylko w kraju ale także w całej Europie.
  • właściciela firmy IDEE, Mariusza Pęskiego. Firma IDEE na obecna jest na rynku od 1995 roku, zajmuje się systemami bezpieczeństwa oraz tworzeniem aplikacji wspomagających elektroniczne zarządzanie przedsiębiorstwem.
  • dyrektora Tietoevry Poland, Michała Mariańskiego. Firma Tietoevry jest firmą informatyczną o skandynawskim rodowodzie. Zajmuje się budową i rozwojem zaawansowanych systemów informatycznych z wykorzystaniem najnowszych technologii.
  • właściciela firmy BEKAZET Bąk, Cezarego Bąka. Firma Bekazet jest firma o profilu produkcyjno-usługowym, a działa w branżach elektrotechnicznej, automatyki, miernictwa. Zajmuje się tez handlem profesjonalnymi narzędziami i elektronarzędziami oraz maszynami i urządzeniami a w tym roku kończy 40 lat.

Podczas XXII Gali Biznesu przedstawiono także nagrodzonych w kategorii Osobowość Kultury.

Nagrody w tej kategorii trafiły do Mariana Turskiego (nagrodę tę wręczono w czerwcu ubiegłego roku) oraz do Emilii Goch-Salvador, założycielce Baltic Neopolis Orchestra. Baltic Neopolis Orchestra to smyczkowa orkiestra kameralna powstała w 2008 roku i juz ma na swoim koncie ponad 900 koncertów nie tylko w Szczecinie, Polsce, ale tez w 27 krajach, gdzie często uczestniczyła w międzynarodowych festiwalach, a w 2015 roku otrzymała statuetkę Fryderyka w kategorii Album Roku Muzyka kameralna.

GRATULUJEMY LAUREATOM oraz dziękujemy wszystkim gościom za tak liczą obecność i Partnerom za wsparcie wydarzenia. Do zobaczenia za rok na XXIII Gali Biznesu

zapraszamy do fotorelacji: galeria zdjęć z XXII Gali Biznesu