online "Czy tradycyjne metody zarządzania firmami technologicznymi wciąż pasują do obecnych czasów?"

16.05.2024 o 16:00 - 17:30

online "Czy tradycyjne metody zarządzania firmami technologicznymi wciąż pasują do obecnych czasów?"

Studia podyplomowe Master of Business Administration Uniwersytetu Szczecińskiego i Business Club Szczecin zapraszają na wykład pt. "Czy tradycyjne metody zarządzania firmami technologicznymi wciąż pasują do obecnych czasów?". Wydarzenie odbędzie się online 16 maja 2024 roku w godz. 16:00 - 17:30.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!


W czasie wykładu zostaną zestawione tradycyjne oraz zwinne (agile) metody dostarczania produktów technologicznych. Poznacie Państwo korzyści płynące z podejścia iteracyjnego i jego uniwersalność. Zostanie przedstawiony zbiór zasad i wartości Agile, które będą drogowskazem dla kroków koniecznych do zaadoptowania nowego podejścia.

Druga część wykładu będzie poświęcona roli managera w nowoczesnym przedsiębiorstwie. Efektywne wspieranie nowoczesnych metod wytwórczych wymaga efektywnego wspierania zespołu specjalistów oraz ich rozwoju. Ewolucja roli managera z podejścia „command and control” do osoby wyznaczającej cel i motywującej zespół okazuje się kluczowym elementem efektywnego dostarczania produktów.

Wykład zakończony zostanie krótką dyskusją z uczestnikami na temat ich doświadczeń oraz wyzwań z jakimi zmagają się w swoich organizacjach.

Konrad Świstelnicki od ponad 15 lat wspiera duże organizacje w adaptacji zwinności w Europie i na świecie. Jego kariera rozpoczęła się od pracy jako programista by szybko zafascynować się metodami zwinnymi (agile). Pracując z wieloma organizacjami w Polsce, Niemczech oraz USA poznał wiele wyzwań, z którymi mierzą się organizacje w branżach takich jak motoryzacja, sektor bankowy, wydawnictwo oraz inne.

Konrad jest prezesem zarządu KEGON Poland (złoty partner SAFe). Jego doświadczenie i wiedza jest potwierdzona doskonałymi wynikami, które uzyskują jego klienci w procesie adaptacji metodyk zwinnych w skali.


Zgłoszenia do udziału w wydarzeniu prosimy przesyłać na adres: mba@usz.edu.pl

Zapisy trwają do 15 maja 2024 r.